در واقع اهمیت رنگ ها بر دکوراسیون بر هیچکس پوشیده نیست و این موضوع همیشه یکی از مباحث مهم برای طراحان و متخصصین دکوراسیون بوده است از این رو بهتر است به طور خاص به این موضوع بپردازیم. همانطور که در چندین مقاله ی متفاوت درباره ی تاثیر رنگ های زرد، نارنجی، سفید، مشکی و دیگر رنگ ها توضیحات و روش های جدید را برایتان بیان کرده ایم، در ادامه این مطلب هم میخواهیم درباره ی تاثیر رنگ آبی تیره بر روی زیبایی چیدمان و دکوراسیون خانه برایتان چندین روش و متد محبوب را برایتان به خوبی توضیح بدهیم. پس صمیمانه به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که می خواهید فضایی دلنشین داشته باشید و همینطور نکاتی مفید در مورد دکوراسیون با رنگ های متفاوت بدانید با ما همراه باشید.

میز تحریر

تقریبا می توان گفت خانه ای وجود ندارد که حداقل یکمیز تحریردر آن وجود نداشته باشد از این رو دکور کردن این میز  کاربردی بسیار مهم است و از طرفی باید به گونه ای چیدمان صورت بگیرد که بیشترین هماهنگی را با رنگ غالب فضایتان، یعنی آبی تیره را داشته باشد. طیف قهوه ای را می توان از جمله رنگ هایی دانست که به سادگی با رنگ آبی هماهنگ می شود اما در این میز با رنگ قهوه ای روشن و از جنس چوب می تواند بهترین انتخاب ممکن برای این وسیله ی کارآمد در فضایتان باشد.

مبلمان مدرن

درباره یمبلماناین مطلب گفتنی است که شما می توانید از انواع رنگ های آبی، قهوه ای، مشکی و خاکستری استفاده کنید. طیف گسترده ی خاکستری را می توان یک گزینه ی بسیار مناسب برای انتخاب به عنوان رنگ مبلمان فضای خانگی در نظر گرفت چرا که ظاهری شیک و جذاب به دکوراسیون فضایتان می بخشد. گفتنی است که اگر از کوسن های همرنگ استفاده نکنید نتیجه ی کارتان بهترخواهد شد و کوسن هایتان اگر مقداری تیره تر باشند مبلمانتان زیبایی بیشتری خواهند داشت.

فضای اوپن

آشپزخانه هم یکی از بخش های کلیدی در دکوراسیون های خانگی است که می توان به راحتی به وسیله ی آن فضای کلی خانه را متحول کرد. در ضمن کابینت های زیبا و البته چوبی را می توانید به عنوان یک فاکتور مهم در نظر بگیرید که باعث ایجاد تغییراتی در آشپزخانه تان می شوند و این تغییرات بزرگ عبارتند از مرتب تر شدن فضای بزرگ و وسایل فراوان آشپزخانه، امکان پیدا کردن راحت ترهمه ی وسایل و ظروف تان و… پس بهتر است به کابینت هایتان توجه خاصی داشته باشید تا از تاثیر مثبت شان در دکوراسیون تان بهره ببرید و بعد از آن نوبت به شیرآلات مناسب میرسد که راحتی وآسایش را در هنگام کار برایتان به همراه خواهند داشت. در ضمن برای اینکه خستگی ناشی از کار کردن درون آشپزخانه را کمتر احساس کنید، به شما پیشنهاد می کنیم از یکصندلی اوپن با رنگ زیبادر فضایتان استفاده کنید

میزهای متفاوت

میزها کاربردهای متخلف و بسیار زیادی دارند که از جمله ی آن ها می توان بهمیز عسلی،میز ناهارخوری،میز تحریر،میز کامپیوترومیز قهوه خوریاشاره کرد. میز قهوه خوری را می توان تقریبا یک  میز ناهارخوری جمع و جور در نظر گرفت که کاربرد بسیار زیادی دارد و مثلا می توانید برای صبحانه، عصرانه و یا انجام دادن بعضی کارهای آشپزی تان از آن استفاده کنید.

ادامه را در قسمت بعد بخوانید......

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…