ترکیب رنگ آبی تیره به عنوان رنگ غالب و میز قهوه ای رنگ را می توانید با دیوار های سفید و یا با رنگ روشن همراه کنید تا نتیجه ای زیبا را شاهد باشید.

تختخواب

رنگ آبی تیره را حتی می توانید به صورت مجزا در اتاق خواب تان اجرا کنید و فضای اتاق خوابتان را با این رنگ فوق العاده دکور کنید. همانطور که درباره ی مبلمان به رنگ خاکستری به طور ویژه اشاره کردیم، می خواهیم نقش طیف آرام و شخیص رنگ خاکستری را به شما پیشنهاد کنیم تاتختخوابو یاسرویس خوابتان را از این رنگ فوق العاده خاص انتخاب کنید. نور پردازی همیشه موضوعی مهم و مورد بحث بوده است اما در فضای اتاق خواب می توان گفت که اهمیت آن بیشتر از هر فضای دیگر است و اگر بخواهید از نور نقطه ای و موضعی استفاده کنید و نور پردازی شیک و مناسبی در اختیار داشته باشید، داشتن حداقل دوآباژوررا به شما پیشنهاد می کنیم اما بهتر است آباژور هایتان مقدار زیادی از رنگ غالب فضایتان روشن تر باشند تا نور مناسب را به شما و فضایتان هدیه کنند.

صندلی راحتی

صندلی ها همیشه و در هر خانه ای وجود دارند اما نوع آنها ممکن است متفاوت باشد مثلاصندلی میز کامپیوتر،صندلی راک،صندلی اوپن،صندلی راحتی چرمی – فلزیو … از این رو مهمترین موضوع نوع رنگ و همینطور کیفیت صندلی انتخاب شده از طرف شماست. اگر به دنبال صندلی مناسب برای استراحت کردن هستید، می توانید از صندلی های چرمی، صندلی راک چوبی،صندلی راک چوبی – پارچه ایو دیگر مدل های صندلی راحتی  مانند صندلی تخم مرغی را به عنوان محبوب ترین های بازار در نظر بگیرید.

میز عسلی

در اینجا وسیله ی کامل کننده مبلمان تان را می خواهیم بررسی کنیم، بلهمیز عسلیکه اتفاقا مدل های بسیار متنوع و زیبایی هم  دارد و می توانید با انواع مدل های مبلمان مانند مبلمان استیل و کلاسیک و مبلمان مدرن و شیک، میزعسلی مناسب آن را نیز انتخاب کنید و از این هماهنگی و زیبایی لذت ببرید. همچنین از وسایل تزیینی مانند گلدان، شمعدان و مجسمه های زیبا در فضایتان به بهترین نحو استفاده کنید تا فضایی بهتر و متوازن تر در اختیار داشته باشید.

میز ناهارخوری

میز ناهارخوریرا می توان وسیله ی مشترک فضای اتاق نشیمن و  آشپزخانه دانست چرا که در هردوی این فضاها می توانید میز ناهارخوری تان را قرار دهید و این موضوع تماما به سلیقه ی شما و سبک انتخابی تان برای فضایتان مربوط است. پیشنهاد متخصصین دکور این است که در خانه هایی با آشپزخانه کوچک بهتر است میز ناهارخوری تان را قرار ندهید و در فضای اتاق نشیمن تان آنرا چیدمان کنید تا مشکل کمبود فضا کمتر باعث رنجش خاطر شما بشود.

وسایل تزیینی

پس از چیدمان مبلمان، میز ناهارخوری، تختخواب و… نوبت به اختصاص مقداری ازفضا به وسایل تزیینی مانند گلدان و مجسمه می رسد. اگر می خواهید فضای راهرو یا جلوی درب ورودی آپارتمان تان را دکور کنید و از وسایل تزیینی استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنیم که بطور همزمان از یکجاکفشی سادهو یا در صورت تمایل ازجاکفشی رخت آویز داراستفاده کنید تا علاوه  بر زیباتر کردن فضایتان، مکان مناسبی برای قرار دادن اینگونه وسایل تزیینی در خانه تان ایجاد کنید و قسمت ورودی خانه تان را دلنشین و شیک جلوه دهید.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…