به همین منظور در تولید مبل راحتی کرال از با کیفیت ترین پارچه های مبلی استفاده شده است . این پارچه ها در انواع طرحها (ساده وگلدار) و انواع رنگها قابل سفارش هستند .

ترکیب پارچه های گلدار مبل تک نفره کرال با کوسن های مبل زیبایی بی نظیری به این محصول بخشیده است .
تعداد نشیمن راحتی کرال ، هشت نفره است . نشیمن این مبل بسیار راحت و دوست داشتنی است.
صندلی های تک مبل راحتی کرال ، قابلیت ست کردن با کاناپه دو و سه نفره و یا ست کردن با طرح گلدار کوسن های مبل را دارد.
پس از سفارش این محصول ، کارشناسان ما ، شمارا برای انتخاب رنگ و طرح پارچه مبلی مورد نظرتان راهنمایی خواهند کرد .

طیف گسترده ای از طرح های ساده و گلدار پارچه مبلی خیال شما عزیزان را در درست کردن مبلمان راحتی مورد نظرتان با دکوراسیون منزل راحت خواهد کرد.

نکاتی در مورد پارچه مبلمان

انتخاب پارچه

صرف نظر از اینکه مبلمان شما در کجا قرار خواهد گرفت:یک اتاق نشیمن پرتردد،یک محل عمومی مثل فرودگاه، یا در یک اتاق آفتاب گیر، به خاطر استفاده و تماس زیاد و مکرر، پارچه ای باید انتخاب شود که در برابر ساییدگی، خراشیدگی، لک و گرد و غبار مقاوم باشد. به طور کلی پارچه ها از نظر نوع الیاف آن به دو گروه تقسیم می شوند:

1- پارچه با الیاف طبیعی

الیاف طبیعی مانند:کتان، لینن، پشم، ابریشم، چرم، ویسکوز ریون و استات

کتان؛ مقاومت خوبی در برابر سایش، تغییر رنگ و نخ کش شدن دارد. ولی زود لک و چروک می شود.

لینن، تحمل کمی در برابر سایش دارد، زود لک و چروک می شود و شستن آن کار آسانی نخواهد بود. بنابراین بیشتر برای محیط های رسمی که تردد کمتری دارند، قابل استفاده است.

پشم، مقاوم در برابر تغییر رنگ، نخ کش شدن، چروک و لکه است. اگر به صورت کاملاً طبیعی استفاده شود، در اثر شستشو و تماس با آب حالت کوبیده و نمدی پیدا می کند.

ابریشم؛ بسیار ظریف، شکننده، و درخشان است. تنها برای استفاده رسمی در فضاهایی که تردد بسیار کمی دارند پیشنهاد می شود. لکه بری آن کاری تخصصی است.

چرم؛ به راحتی قابل شستشو و تمیز کردن است. مقاوم در برابر سایش، اما در برابر خراشیدگی مقاومت پایینی دارد. با گذشت زمان نرمی و لطافت بیشتری پیدا میکند.

ویسکوز ریون ها؛ از خمیر کاغذ ساخته می شوند، بنابراین مقاومت بسیار کمی در برابر آب دارند. جذب رطوبت آنها بسیار بالاست. استحکام خوبی در برابر سایش دارند. نرم، لطیف و درخشنده هستند. زود چروک می شوند. با ترکیب با الیاف مصنوعی (نایلون، پلی استر) جذب رطوبت آن کاهش پیدا کرده و اصلاح می شوند.

استات ها؛ هم از سلولوز طبیعی گرفته می شوند و به صورت لیف های استات در می آیند. جذب رطوبت بسیار بالا، مقاومت سایش کم، استحکام کم تارها از خصوصیاتی هستند که با ترکیب با الیاف مصنوعی دیگر (نایلون، پلی استر) اصلاح می شود. مقاومت خوبی در برابر چروک دارند.

ادامه را در مطلب بعد بخوانید......

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…