images.jpg

هماهنگ بودن رنگ های موجود در یک فضا همیشه مورد بحث بوده و هست پس در می یابیم که اهمیت فراوانی دارد و بهتر است از این ویژگی بسیار مهم غافل نشوید و از آن به نفع خودتان بهره ببرید. شاید بگویید که می خواهم این هماهنگی را در فضای خانه ام ایجاد کنم اما نمیدانم چطور آن را به بهترین نحو ممکن انجام دهم؛ نگران نباشید، کافیست با ما همراه باشید تا روش های بسیار مفید و کارآمد را برایتان توضیح بدهیم تا بوسیله ی آنها بتوانید فضای خانه تان را زیبا و شیک دکور کنید. حتی اندازه ی خانه تان هم در این موضوع بی اهمیت بوده و نحوه ی دیده شدن چیدمان تان فقط به سلیقه ی شما و طرح مناسبی که انتخاب می کنید بستگی دارد.

آبی تیره و قهوه ای

ممکن است بعضی از ترکیب های رنگی را مضحک و یا بسیار زشت تصور کنید اما کافیست آنها را فقط یک بار در فضایتان امتحان کنید تا تاثیر فوق العاده ی آنها را دریابید. البته بهتر است کمی منطقی برخورد کنید و از همراه کردن دو طیف رنگی بسیار روشن و یا بسیار تیره و همینطور رنگ های براق در کنار یکدیگر خودداری کنید تا انتخابی شایسته تر و شیک تر داشته باشید. از جمله وسایلی که می توانید برای قرار دادن در فضایتان انتخاب کنیدآباژوربوده که وسیله ای دو منظوره است، هم از نظر نور پردازی و هم از نظر زیبایی و استفاده به عنوان کالای تزیینی؛ اما برای انتخاب آباژور مناسب بهتر است در اینگونه فضاها به گونه ای عمل کنید که رنگ پایه ی آباژور مقداری به رنگ مبلمان تان نزدیک باشد.

قهوه ای و طلایی

در این مدل بهتر است از رنگ غالب روشن استفاده کنید برای مثال می توانید دیوار هایتان را با رنگ سفید رنگ آمیزی کنید و یا کاغذ دیواری با رنگ سفید و یا کرم رنگ انتخاب کنید. بعد از رنگ غالب نوبت به کفپوش زیبا و هماهنگ می رسد که توصیه می کنیم کفپوش های فضایتان مقداری روشن تر از رنگ مبلمان تان باشد تا زیباییمبلمانمحو و یا کم اثر نشود. در عوض استفاده ازمیزعسلی چوبیبا رنگی تیره تر از مبلمان تان بسیار در زیباترشدن فضایتان موثر بوده و می تواند برای زیباتر شدن دکوراسیون تان به شما کمک کند.

قهوه ای و سفید – مشکی

ترکیب رنگی زیبایی که می توانید به همراه مبلمان قهوه ای تان استفاده کنید، ترکیب دو رنگ پر کاربرد سفید و مشکی است. با توجه به جایگاه مبلمان که در فضای اتاق نشیمن و یا اتاق پذیرایی است، بهتر است از رنگ مشکی برای میز های مختلف اتاق مانندمیز تلویزیونومیز قهوه خوریاستفاده کنید و میز عسلی تان را  با ایجاد یک تضاد زیبا و با رنگ سفید انتخاب کنید تا فضایی هارمونی هماهنگ در اختیار داشته باشید و در عین حال تضاد مناسب و ملموسی در فضایتان قابل مشاهده باشد. در ضمن کوسن های مشکی رنگ می توانند گزینه ای هوشمندانه برای این سبک فضاها باشند که اتفاقا رابطه ی خوبی با رنگ قهوه ای دارند.

ادامه را در مطلب بعدی بخوانید.......

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…