یادمان باشد استفاده از رنگ روشن و یا ملایم و یا استفاده از کمد و میز کشو دار مبلمان رنگ روشن فقط برای فضای کوچک خانه کافی نیست امروز با استفاده از نکات شگفت انگیر خواهیم دید که آپارتمان شما چگونه از یک خانه کوچک به یک محل باشکوه تبدیل میشود.

یادتان باشد در موقع چیدمان فقط و فقط به وسیله مورد نظر دقت نکنید بلکه به همه ی وسایلی که قرار است کنار آن قرار بگیرند هم دقت لازم را بکنید تا با هم هماهنگ باشند هم از نظر رنگ و هم از نظر ابعاد.مثلا بزرگترین مبل خود را جلو بزرگترین دیوار قرار دهید.

 نیازی نیست در خانه های کوچک از مبل های استیل و یا کلاسیک استفاده کنید و یا بجای استفاده از یک ست جاگیر با یک کاناپه بزرگ یک ست مبل باز انتخاب کنید که در موقع تغییر چیدمان از پلن های بیشتری بر خوردار باشید

یکی از دلایلی که سقف اتاق کوچک دیده میشود اندازه و فاصله لوستر و یا چراغ ها با سقف است سعی آنها را با ابعاد مناسب خانه خریداری کنید و در هنگام نصب به ارتفاع معقولی دست پیدا کنید.

برای بزرگتر نشان دادن خانه با استفاده از تنظیم نور باید این نسبت را رعایت کنید که سقف شما از دیوار ها و مبلمانتان روشن تر باشد ، خواهید دید که خانه شما دلبازتر خواهد شد.

دقت کنید که جای مبل بزرگ رو در محل رفت آمد قرار ندهید که موجب مزاحمت و پاگیر شدن آن بشود. یک مبل بزرگ جلوی دیوار بزرگ یه میز چای خوری جلوی آن و دو تک مبل که قسمت پذیرایی را از دیگر قسمت ها جدا کند روش خوبی برای بزرگ جلوه دادن هست.

استفاده از وسایل ساده با نقش نگار ساده تر خانه کوچیک شما را تمیزتر و بزرگ تر جلوه میدهد.

یکی از عواملی که در همه ی مکان ها برای بزرگ نمایی استفاده میشود استفاده از آینه های متعدد می باشد . سعی کنید از آینه های قدی و بزرگ در اتاق پذیرایی استفاده کنید تا انعکاس نور را بیشتر از پیش کند.

میز چایی خوری را سعی کنید مدلی انتخاب کنید که چند طبقه باشد و بتوانید زیر آن وسایل های مختلفی از جمله وسیله پذیرایی و یا شاید چند کتاب را در آن جای دهید.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…