مبلمان پذیرایی به سه دسته مبلمان استیل و نیمه استیل و مبل راحتی تقسیم می شوند که در این میان مدل مبل های راحتی را می توان به دلیل راحت بودن و طراحی خاصی که دارند از پرطرفدارترین مدل مبلمان برای دکوراسیون سالن پذیرایی و اتاق نشیمن محسوب کرد. مبلمان راحتی دارای روکش های چرم و پارچه ای هستند که انتخاب روکش مبل به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

مبلمان چرمراحتی،زیبایی و جذابیت خاصی دارند و این مدل مبل ها به دلیل داشتن جنسی براق و مقاوم امروزه مورد توجه اغلب خانواده ها قرار گرفته اند. مبلمان پارچه ای راحتی نیز طرفداران بیشماری دارند و در طراحی این مدل ها اغلب از پارچه های طرح دار و ساده استفاده می شود که طرح پارچه مبلمان را بهتر است با توجه به طرح و رنگ پرده و کفپوش و کاغذ دیواری و سایر وسایل موجود در سالن پذیرایی و یا اتاق نشیمن انتخاب کنید.

علاوه بر جنس و طرح مبلمان باید در انتخاب رنگ مبل نیز توجه لازم را داشته باشید.

مبلمان در انواع رنگ های روشن و تیره موجود هستند که بهتر است رنگ مبل های راحتی را با رنگ دیوار پشت مبل و رنگ پرده و یا رنگی که برای طراحی دکوراسیون کلی منزل خود در نظر گرفته اید ست کنید.

همچنین می توانید رنگ مبل های پذیرایی و اتاق نشیمن را متضاد و یا نزدیک به رنگ سایر وسایل موجود در دکوراسیون انتخاب کنید که البته تضاد بین رنگ مبلمان و سایر رنگ های به کار برده شده در دکوراسیون باید جذاب و متفاوت باشد.

در برخی از مدل های مبلمان راحتی از ترکیب دو و یا چند رنگ استفاده شده است که اگر شما به دنبال مدل مبلی با طراحی متفاوت هستید بهتر است این مدل ها را انتخاب کنید.

  مدل مبل کرم قهوه ای شیک ، مدل مبلمان مدرن راحتی ، مدل مبلمان سفید و مدرن ، مدل مبل با روکش پارچه ای ، مدل مبل شیک برای اتاق نشیمن ، مدل مبل چرمی راحتی ، مدل زیبا و شیک مبلمان ، مدل مبل مدرن و شیک ، مدل مبلمان سفید راحتی ، مدل مبل ال ، مدل مبل راحتی سفید و سیاه

مدل مبل راحتی ال با طراحی کاربردی و زیبا

مدل مبل راحتی شیک ال از انواع مدل های پرطرفدار و محبوب است که از این مدل مبلمان اغلب برای جلوی تلویزیون و نشیمن استفاده می شود. مدل مبل های ال برای سالن های پذیرایی و یا اتاق نشیمن با فضای بزرگ مناسب تر هستند و اگر شما در منزل تان فضای کافی برای قرار دادن مبلمان را ندارید بهتر است از مدل مبل راحتی شیک با طراحی ظریف و ساده تر استفاده کنید.

در این مطلب انواع مدل مبل راحتی شیک با طراحی کاربردی و زیبا را مورد مطالعه قرار دادیم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مبلمان با طرح راحتی و شیکی را برای اتاق پذیرایی و نشیمن منزل تان انتخاب کنید.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…