اتاق خواب کودک و نوجوان با طرح کلاسیک: بعضی از دختر بچه‌ها عاشق اتاقی مشابه اتاق پرنسس‌های فیلمها هستند. چنین اتاق خوابی نیازمند یک لوستر برنزی کوچک اما زیبا یا یک لوستر کریستالی خیلی ظریف می‌باشد. بسته به رنگ غالب عناصر داخل اتاق (جنس تختخواب و دراور و کمدها) می‌توانید تصمیم بگیرید که از یک لوستر کریستال استفاده کنید یا یک لوستر برنزی بخرید.

اتاق خواب بزرگسال: همانطور که در مورد اتاق کودک و نوجوان شرح دادیم، اتاق بزرگسال نیز از آن قواعد مستثنی نیست. برای هر حالت چیدمانی، تناسب جنس عناصر اتاق، و میزان نیاز به نور، مشخص می‌کند که از چه نوع لوستر برنزی، کریستالی یا فانتزی استفاده شود. پیشنهاد ما برای اتاق خواب بزرگسال، لوسترهایی مدرن با طرح‌های خلاقانه است. لوستر برنزی که با نورپردازی خارق‌العاده فضای اتاق را دگرگون کند.

4. فضاهای خارجی خانه: ایوان‌ها قسمت مهمی از معماری خانه هستند. محلی که به نوعی چیدمان و فضای داخلی خانه را به افراد بیرون از خانه معرفی می‌کند. با سلیقه خودتان می‌توانید از گزینه‌های مختلفی برای نورپردازی فضای بیرونی منزلتان استفاده کنید. لوستر برنزی یکی از گزینه‌هاست. اگر می‌خواهید یک فضای سنتی و گرم، در عین حال مدرن داشته باشید، از یک نوع لوستر برنزی سنتی که به فانوس مراکشی معروف است استفاده کنید.

این لوسترهای برنزی زیبا می‌توانند در فضای راهروها هم استفاده شوند. در تصویر زیر لوسترهای برنزی بزرگ الهام گرفته از فانوس مراکشی را در لابی یک هتل مشاهده می‌کنید.

5. سرویس بهداشتی: حمام و دستشویی از جمله فضاهای کوچک خانه بشمار می‌آیند. کوچک بودن آنها چیزی از اهمیت نور و نورپردازی در آن کم نمی‌کند. از آنجا که عناصر مهم موجود در سرویس بهداشتی اصولا رنگ روشن دارند، و آینه به تعداد بیشتری موجود است، می‌توانید از یک لوستر برنزی سبک برای چنین فضایی استفاده کنید.

همچنین برای روشویی با طرح چوب می‌توانید از یک یا دو لوستر برنزی کوچک و شیک دیوارکوب استفاده کنید.

اگر سرویس بهداشتی فضایی ساده‌تر اما کاملا مدرن دارد و لوستری با یک طرح جدید و خلاقانه می‌طلبد، بهتر است از مدل‌های لوستر برنزی استفاده نکنید. به سراغ مدل‌های ساده ولی امروزی‌تر بروید که هم به جذابیت فضا بیافزاید و هم سادگی آنرا حفظ کند. هرچند طراحی جدید لوسترهای برنزی این امکان را به شما خواهد داد که از این نوع از لوسترها هم استفاده در این مقاله با تفکیک بخش‌های مختلف خانه و آوردن مثال‌های مختلف از سبک‌های مختلف چیدمان، توانستیم به یک دیدگاه کلی درمورد تناسب انواع لوستر برنزی، کریستالی، مدرن و ... با چیدمان فضا برسیم. مثلا برای اتاق‌خواب کودک با چیدمان ساده، لوسترهای فانتزی و امروزی‌تر را پیشنهاد دادیم و یا برای سالن پذیرایی بزرگ با سقف مرتفع، یک لوستر برنزی کلاسیک را به شما معرفی کردیم. امیدواریم توانسته باشیم شما را در فرآیند انتخاب یک لوستر زیبا و مناسب با دکوراسیون منزلتان نظیر لوسترهای برنزی، کریستالی و...، یاری‌رسان بوده باشیم.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…