مؤسسه ی رنگ پانتون هر سال قبل از شروع سال میلادی رنگ سال را انتخاب کرده و اعلام می کند. روند همیشه به صورت انتخاب یک رنگ بوده اما  در سال2016  پانتون با انتخاب دو رنگ هم از نظر اجتماعی و هم از نظر هنری قصدی داشته است.

ترکیب سایه ی ملایمی ازآبی مایل به ارغوانی (رنگ پسرانه)وصورتی مایل به سرخ (رنگ دخترانه)اشاره ای به محو شدن مرزهای جنسیتی دارد که امروزه در دنیای مد در حال رخ دادن است و حوزه های دیگر طراحی را نیز تحت تأثیر قرار داده است.

امروز نیز به بررسی رنگ آبی در فضای دکوراسیون می پردازیم با ما همراه باشید.
مبلمان آبی یکی از گزینه های ابتدایی ترین گزینه ها برای مهمان کردن این رنگ دردکوراسیونداخلی شما می باشد، تلفیق رنگآبیدر کنار قهوه ای می تواند فضای آرامش بخشی را برای شما ایجاد نماید، حضور سفید را به عنوان رنگ خنثی در فضا فراموش نکنید.

آبیمعجزه گر برای اتاق کار خود انتخاب کنید، رنگ آبی به لحاظ ماهیت آرامش بخش خود برای فضای داخلی شما بسیار مناسب خواهد بود، می توانید از این رنگ به عنوان رنگ خاص فضای اتاق کار خود استفاده کنید، این رنگ خاص را برای دیوار پشت میز خود انتخاب کنید و از آرامش فضایی خود لذت ببرید.

آبی را برای آشپزخانه های خود انتخاب کنید، کابینت های رنگی به خوبی می توانند فضای شما را دگرگون کنند، پس رنگ مناسبکابینت آشپزخانهی خود را انتخاب نمایید.

ترکیب رنگیآبیملایم و سفید به خوبی می تواند جلوه ای رویایی به فضای غذاخوری شما ببخشد، برای سرزنده کردن بیشتر این فضا می توانید به راحتی از رنگ سبز،گیاهانخانگی خود استفاده کنید و فضای بی نظیری برای بخش غذاخوری خود تدارک ببینید.

ادامه را در مطلب بعدی بخوانید......

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…