با آنکه راهرو ها راهی بین اتاق ها هستند، باز هم باید به طرح و شکل آن ها توجه کنیم. راه های زیادی برای جذابیت بخشیدن به راهروها وجود دارد. می توانید از این بخش از خانه به عنوان فضایی برای نگهدرای خرده ریزه هایتان هم استفاده کنید. 

چطور فضای ذخیره به راهرو اضافه کنیم؟

اگه یک خانه ی کوچک و مدرن دارید، استفاده از فضای راهرو به عنوان بخشی برای نگهداری وسایل روش مناسبی برای صرفه جویی در فضا ها است. اگر می خواهید راهروی باریکتان از این هم باریک تر نشود، از اثاثیه ی معمولی که سایز بزرگی دارند استفاده نکنید. در عوض مثلا از کتابخانه و قفسه های تو کار و یا میز هایی با عرض کم استفاده کنید که می توانید روی آن ها اکسسوری های ریز و یا کلکسیونتان را قرار دهید. می توانید کابینت های ساده و کوچکی در دیوار قرار دهید که فضای رفت و آمد را اشغال نکنند.

چطور راهروی منزلم را دکور کنم؟

از آنجا که راهروها فضای کمی دارند، دلیل نمی شود که مجبور باشید در این مکان با سبک مدرن تان خداحافظی کنید! اگر می خواهید مجموعه تصاویری را در راهرو به نمایش بگذارید، از اعداد فرد برای دسته بندی آن ها استفاده کنید و ارتفاع تصاویر را متنوع انتخاب کنید تا جذابیت راهرو بیشتر شود. می توانید از قفسه و نورپردازی مناسب برای به نمایش در آوردن خرده ریزه های تزیینی زیبای منزلتان استفاده کنید. فضای دیوارها فضای کلیدی هستند ولی سقف و کف را هم فراموش نکنید. نورهای سقفی، لوستر، یا پوشش های دیواری همگی مانند اجزایی اضافی برای دکوراسیون عمل می کنند در حالی که قالیچه ها راهی سریع و آسان برای اضافه کردن رنگ و بافت به اتاقی خنثی هستند.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…