سبک معاصر در دکوراسیون داخلی :

در این سبک از رنگ های برجسته وخطوط و اشکال ساده برای طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می شود. چوب های رنگ روشن مانند افرا و توس کاربرد فراوانی دارد. رنگ ها در این سبک به صورت سایه روشن های ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرد.

سبک مدرن در دکوراسیون داخلی :

این سبک  در دکوراسیون داخلی از کمترین تزئینات استفاده می شود. خطوط ساده و صاف ، چهارچوب های زاویه دار ، الیاف طبیعی کتان و چرم ، وسایلی از چوب درخت ساج و اثاثیه های فاصله گرفته از کف از عناصر اصلی این سبک هستند.

ضرورت وجودطراحی داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی

عصر حاضر عصر شتاب و سرعت است .دنیایی پر از هیاهو ، استرس و فشار که تاثیرات ناخواسته ای بر روح و جسم ما می گذارد. در نتیجه ما به دنبال فضایی آرام و دلنشین برای رهایی از هجوم این فشارها هستیم. بدون شک فضایی دل انگیز برای استراحت می تواند کمک شایانی به حفظ تعادل روحی و فکری ما بکند. از این رو توجه به طراحی داخلی و طراحیدکوراسیون داخلیامری بسیار مهم و حیاتی است که باید به عنوان یک علم آمیخته با هنر مورد توجه قرار بگیرد.

طراحی داخلی چیست ؟

هنر یا عمل برنامه ریزی شده است که بر اجرای معماری داخلی و مبلمان و طراحیدکوراسیون داخلینظارت دارد که بر زیبایی در کنار کارایی با اصول و ارکان های تخصصی معماری تاکید دارد.طراحی داخلی ساختمان مختص به خانه های بزرگ اشرافی نیست بلکه مختص به تمامی اقشار جامعه با هرنوع درآمدی است. هدف طراحی داخلی بهینه سازی فضا در کنار زیبایی است که با رعایت کردن اصول ، بایدها و نبایدها فضایی مملو از آراستگی و راحتی را به ارمغان می آورد.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…