ذوق گرم...

طرحی به رنگ اخرایی گرم در دکوراسیون داخلی حس دلپذیری در حمام می آفریند.در فضای حمام می توان کمدی در زیر دست شویی برای دکوراسیون داخلی تعبیه کرد تا برخی خرده وسایل های حمام را در آن قرار داد. رنگ  زرد در حمام نیز محیطی گرم و دلپذیر را به وجود می آورد.

در حمام های کوچک از فضا نهایت استفاده را انجام دهید. در این زمینه طراحی ودکوراسیون داخلیدقیق اهمیت دارد. قرار دادن آینه ای بزرگ بر روی یکی از دیوارها فضا را بزرگ تر جلوه می دهد و تاثیر نور را بیشتر می کند.

طراوت و شفافیت در دکوراسیون داخلی ...

استفاده از یک آینه بزرگ در یکی از اضلاع خالی حمام کمک می کند تا هم فضای بزرگتری داشته باشید. هم از نظر بصری و هم در جهت شفافیت فضا با آب روشن.

هم نشینی گرم دردکوراسیون داخلی  ...

استفاده از رنگ گرم در اتاق ناهارخوری اشتیاق انسان را بیشتر و فضا را برای دقایقی با هم بودن بسیار مطلوب می کند. در دکوراسیون داخلی قرار گرفتن چند مبل راحتی در نزدیکترین فاصله با میز غذاخوری ، استراحت و خوردن عصرانه پس از نهار خوردن فراهم کرده است.

طراحی آگاهانه در دکوراسیون داخلی  ...

انتخاب یک کنتراست ( تضاد ) آگاهانه در عناصری چون رنگ – اجزاءدکوراسیون داخلیو ...در یک فضا از مهمترین قسمتهای دکوراسیون داخلی می باشد.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…