رنگ مناسب مبل راحتی؛ سفید

یک مبل سفید را می‌توان یک مبل بی نهایت نامید! می‌پرسید بی نهایت یعنی چه؟ منظور ما از بی نهایت بودن مبل سفید این است که شما می‌توانید هر رنگی را با رنگ سفید ست کنید، هر وسیله‌ای که می‌خواهید برای اتاق نشیمن خود تهیه کرده، و هر زمانی که می‌خواهید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید و نگران ست نشدن رنگ‌ها نباشید، چرا که رنگ سفید به راحتی با هر رنگی ست می‌شود. رنگ سفید همچنین رنگی است بسیار روشن که باعث روشن شدن اتاق نشیمن شما و همچنین دلباز به نظر آمدن این اتاق می‌شود.

رنگ مبل راحتی؛ کرمی

رنگ کرمی شما را به یاد چیزی نمیندازد؟ رنگ کرمی شبیه به بیسکوییت است! بله! رنگ بیسکوییتی رنگی گرمی و خنثی است که انعطاف پذیری خاصی به شما رائه می‌دهد. رنگ کرمی یک رنگ کلاسیک است که با رنگ سیاه به خوبی ست می‌شود، و همچنین می‌تواند مکمل خوبی برای رنگ‌های قرمز و یا خاکستری باشد.

قهوه‌ای، یکی دیگر از رنگ‌های مناسب مبل راحتی

رنگ قهوه‌ای چطور؟ رنگ قهوه‌ای شما را به یاد چیزی نمیندازد؟ رنگ قهوه‌ای تناژهای مختلفی دارد، از روشن‌ترین تناژ این رنگ گرفته تا تیره‌ترین تناژ این رنگ که شبیه به تکه‌های شکلات است. آیا شما دوست ندارید هنگامی که به مبلمان خود نگاه می‌کنید به یاد تکه‌های شکلات بیفتید؟ رنگ قهوه‌ای رنگ مورد استفاده در مبلمان چرم است که طرفداران بسیاری دارد! رنگ قهوه‌ای فقط برای چرم نیست و می‌تواند انتخاب خیلی خوبی برای پارچه و چوب مورد استفاده در مبلمان راحتی باشد. رنگ قهوه‌ای انتخاب بسیار خوبی برای افرادی است که در منزل خود بچه خردسال دارند، زیرا نه تنها به راحتی کثیف نمی‌شود، بلکه اگر کثیف هم شود خیلی مشخص نمی‌شود. ممکن است رنگ قهوه‌ای طرفداران زیادی نداشته باشد، اما می‌تواند گرما و خاکی بودن و سادگی را برای دکوراسیون افرادی که بیشتر به دنبال رنگ‌های طبیعی هستند به ارمغان بیاورد.

رنگ مناسب مبل راحتی؛ خاکستری

رنگ خاکستری یک رنگ خنثی است که در طبیعت در سنگ‌ها مشاهده می‌شود! رنگ خاکستری نیز به این دلیل که رنگی خنثی است به راحتی می‌تواند با رنگ‌های دیگر ست شود. رنگ خاکستری تناژهای مختلفی دارد و شما می‌توانید به راحتی رنگ مناسب دکوراسیون و مورد علاقه خود را انتخاب کنید. این رنگ را می‌توانید با رنگ‌های سفید و مشکی و همچنین وسایل پر زرق و برق ست کنید.

رنگ مناسب برای مبل راحتی؛ آبی

درست است که فقط رنگ آبی دریایی یک رنگ خنثی در نظر گرفته می‌شود، همه تناژهای رنگ آبی را می‌توان برای مبلمان استفاده کرد. آبی یک رنگ انعطاف پذیر و با ذوق و استعداد است. این رنگ در هر دکوراسیون و سبکی می‌تواند بسیار زیبا و شیک به نظر برسد. رنگ آبی با رنگ‌های بسیاری ست می‌شود و بنابراین دکوراسیون شما را به هم نخواهد ریخت. پس با خیال راحت از این رنگ بسیار شیک و زیبا در مبل راحتی خود استفاده کنید.

مبل راحتی به رنگ قرمز

پر رنگ‌ترین و جسورترین رنگی که می‌توان نام برد، رنگ قرمز است. این رنگ یک رنگ شگفت انگیز برای مبل راحتی است. قرمز گزینه بسیار خوبی برای اتاقی با دیوارهای خنثی است، اما همچنین می‌تواند ست خوبی برای دیوارهای صورتی و یا آبی باشد. این رنگ خیره کننده می‌تواند گرمای منحصر به فردی به مبل راحتی و اتاق نشیمن شما ببخشد.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…