مبل چرم سیاه یک انتخاب متفاوت و شیک برای دکوراسیون اتاق نشیمن است که می تواند به طور فوری، یک نقطه ی مرکزی سیاه در طراحی داخلی ارائه دهد. البته، هیچ اصول خاصی برای دکوراسیون با مبل چرمی سیاه وجود ندارد، چرا که این قطعه مبلمان متنوع در سبک های مدرن و سبک رترو تا سبک رسمی و غیر رسمی بکار گرفته می شود. امروزه، دکوراسیون یک اتاق نشیمن با سبک های مختلف، تازه و مد روز است. چرم نیز، در یک اتاق نشیمن با سبک های دکوراسیون متفاوت می تواند باعث ایجاد تعادل بصری برای نیازهای خاص فضای شما شود. اگرچه، این کار ممکن است سخت به نظر برسد اما مطمئن باشید می توانید این کار را انجام دهید.

دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک اسکاندیناوی

اگر می خواهید دکوراسیون با مبل چرمی سیاه برای چشمهایتان خوشایند باشد، اتاق نشیمن خود را با سبک اسکاندیناوی تزئین کنید. این سبک به خاطر احساس مدرن آن شناخته شده است. ویژگی هایی مانند الگوها و بافت های چشم نواز، عناصر فلزی و دست ساز می تواند یک نگاه روستایی و معاصر ایجاد کند. شما می توانید با استفاده از بالش و کوسن های پررنگ و یا با قرار دادن شمعدان های فلزی بر روی میز، استفاده از رنگ مات و … دکوراسیون مبل چرمی سیاه خود را در اتاق نشیمن کامل کنید. نکته دیگر برای روشن کردن فضای سبک اسکاندیناوی، افزودن یک بوم نقاشی یا یک قطعه تابلوهنری بر روی دیوار است.

ترکیب قدیمی و جدید در دکوراسیون با مبل چرمی سیاه

در مورد رسیدن به کنتراست در دکوراسیون خود، چگونه فکر میکنید ؟ خوب، این را امتحان کنید و اجازه دهید که سبک قدیم با جدید برخورد کند! از آنجا که یک مبل چرم سیاه تیره است، برای کنتراست مطلوب و ایجاد تعادل آن را با برخی از سایه های روشن بکار ببرید. فقط با یک لهجه سفید یا یک کوسن نرم رنگ کرم و یا یک میز قهوه ای روشن به این نتیجه خواهید رسید! با قرار دادن یک ساعت دیواری در اتاق طراحی شده برای مبل چرم سیاه قدیمی، کار شما برجسته تر می شود. برای افزودن یک ترکیب از سبک قدیمی و جدید، می توانید عناصر سفالی را وارد دکوراسیون خود کنید.

دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک مدرن قرون وسطایی

آیا می خواهید طیفی از روشنایی، آثار هنری معاصر و براق در یک دیوار سفید ساده، همراه با گیاهان طبیعی در دکوراسیون اتاق نشیمن خود بکار ببرید؟ این سبک قطعا یک ظاهر بسیار جوان و آرام از یک اتاق نشیمن مدرن قرون وسطایی را که به دنبال آن هستید، بدست می دهد. همچنین می توانید در دکوراسیون با مبل چرمی سیاه ، چراغ آویز سقفی سبک معاصر را اضافه کنید و یا آن را در اتاق نشیمن خود ایستاده بکار ببرید و در مقابل مبل چرمی سیاه قرار دهید.

دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک صنعتی

این سبک شامل لهجه های سنتی مردانه مانند جزئیات کروم، رنگ های غنی، پوشش گیاهی غنی و اثاثیه یا لوازم داخلی چرم است. با قرار دادن یک کوسن مردانه سفید در مرکز می توانید یک ظاهر قوی به مبل چرم سیاه خود اضافه کنید. شما همچنین می توانید یک ظاهر تک رنگ از میز خاکستری با لهجه های فلزی در کروم داشته باشید. برای ایجاد بیشتر حس مردانه، از تن های خاکستری، دکور مجسمه و آثار هنری ایستاده استفاده کنید.

دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک تازه

آیا شما عاشق طبیعت هستید؟ اگر بله، شما این سبک را دوست خواهید داشت! گیاهان تازه و سرسبز بهترین راه برای دکوراسیون اتاق نشیمن شما به سبک رترو تازه هستند. زمینه اتاق خود را با استفاده از تن های پر جنب و جوش مانند گل، گلدان، چراغ های رنگی، مبلمان و بافت های تزئینی برای ایجاد یک فضای فوق العاده مجلل طراحی کنید.

دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک زنانه

لوستر! گلدان گل های تازه! یک مبل چرمی سیاه راحت! اینها همه لمس های اصلی زنانه در دکوراسیون است. دخترانی که رنگ صورتی مانند کوسن های صورتی روی یک مبل چرم سیاه را دوست دارند، می توانند اتاق نشیمن سرگرم کننده و زنانه خود را ایجاد کنند. همچنین، یک لایه کوچک از رنگ های هلویی می تواند به اتاق نشیمن شما، کمی نگاه دخترانه بدهد. فراموش نکنید که در دکوراسیون با مبل چرمی سیاه خود از گل های صورتی تازه و آثار هنری گلدار برای تزئین و برجسته ساختن مبل خود استفاده کنید.

ادامه در پست بعدی...

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…