بعضی از مردم برای تزئین و طراحی فضاهای زندگی خود به صورت سلیقه ای عمل می کنند و برخی دیگر مهارت هایی را در خصوص دکوراسیون فرا می گیرند تا با موفقیت بتوانند آن را انجام دهند. البته، همیشه برای دکوراسیون نیاز به تخصص نداریم و تنها با استفاده از چند تکنیک اساسی می توانیم این مراحل را طی کنیم. برای فضاهایی مثل اتاق نشیمن نیز اینگونه است و شما می توانید آن را با بکارگیری اصول ساده دکوراسیون، طراحی و تزئین کنید. ما در این مقاله، سعی کردیم راه حل های ساده دکوراسیون با مبل چرمی سیاه را که از اثاثیه محبوب در قرن حاضر است، برایتان پیشنهاد کنیم.

کاربرد مس و رنگ سیاه در دکوراسیون اتاق نشیمن

برای یک ظاهر کلاسیک در اتاق نشیمن، سعی کنید یک خز سیاه و یا یک فرش مخملی، فریم های مبلمان فلزی از مس و چراغ آویزهای مسی در آن قرار دهید. محلی برای قراردادن شمعدان های فلزی در کنار دیوار مبل چرم سیاه بسازید. همچنین تعدادی صندلی چرمی سیاه را اضافه کنید.

رنگ های خنثی در کنار مبل های چرم سیاه

رنگ ها را دوست ندارید؟ تن های خنثی را انتخاب کنید! چنین رنگ هایی به سبک دکوراسیون اتاق نشیمن شیک و مدرن می کند. سایه های نرم و ظریف را از طریق کوسن هایی که مبل چرم سیاه را برجسته می کند، نشان کنید. این مبل های چرمی را با برخی از مبلمان و اثاثیه های داخلی پوشیده شده با پارچه هایی مثل کتان ترکیب کرده و آنها را بر روی فرش کرمی رنگ قرار دهید. این کمک خواهد کرد رنگ اصلی اتاق نشیمن خود را انتخاب کنید.

مبلمان چرمی سیاه برای یک دکوراسیون غیر رسمی و راحت

آیا می خواهید اتاق نشیمن شما بیشتر محلی برای استقبال از میهمانان که حالت دعوت کنندگی دارد، باشد؟ خوب، سعی کنید کوسن های راحت را روی مبل چرمی سیاه خود قرار دهید! میزهای گوشه ای کوچک را با چراغ ها و آباژورهای رومیزی و گیاهانی که می توانند اتاق را به سبک راحت و غیر رسمی در آورند، تزئین کنید. برخی از صندلی های استراحت اضافی، رنگ های دیواری پر جنب و جوش و آثار هنری جذاب می توانند اتاق نشیمن شما را برجسته تر کنند و آن را بیشتر برای استقبال از میهمانان آماده کنند.دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک ویکتوریا

در مورد سبک ویکتوریا چیزهای پیچیده و جذابی وجود دارد. با بررسی تصاویری از دوران ویکتوریا، یک نگاه کلاسیک به مبل چرم سیاه خود اضافه کنید. یک میز سنگ مرمر همراه با مبلمان و صندلی های مدرن با لهجه هایی طلایی از سبک سنتی در اتاق خود بکار ببرید. مبلمان چستر فیلد سبک ویکتوریا، همه این ویژگی ها را دارا هستند!

دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک مدرن بوهمیا

آیا می دانید انواع بافت ها، الگوها و رنگ های پررنگ که احساس بیشتری دارند، در دکوراسیون اتاق نشیمن به سبک بوهو-شیک به خوبی عمل می کنند؟ بله، هنرهای تزئینات غیر متعارف به ایجاد یک فضای بوهمی در خانه شما کمک می کند. بنابراین، برای یک دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک مدرن بوهمیا سعی کنید از نقش و طرح های متنوع و آثار هنری سرزمین های مختلف در اتاقتان استفاده کنید! دکوراسیون ظریف و شیک با با مبل چرمی سیاه

با ظرافت یک لوستر بزرگ و یک فرش لوکس، یک ظاهر زیبا در اتاق نشیمن خود به وجود آورید. همچنین، با استفاده از کارهای چوبی به اتاق خود نگاهی دقیق و معنوی تر بدهید. برخی از کوسن های مخملی پر نقش و رنگ را نیز بر روی مبل چرم سیاه قرار دهید تا لطافت شگفت انگیزی در اتاق خود ایجاد کنید.

دکوراسیون با مبل چرمی سیاه به سبک معاصر

آیا هنوز می خواهید ظاهر معاصر اتاق شما، قدیمی به نظر برسد؟ با اضافه کردن یک تصویر زمینه دوست داشتنی در پشت مبل چرمی سیاه خود، یک پس زمینه زیبا و بی نظیر برای مبل چرمی سیاه خود ایجاد کنید. یک گلدان مجلل همراه با چند نقاشی نیز فضای اتاق نشیمن شما را ظریف و رمزآلود می سازد.

یک دکوراسیون سرزنده و با روح با مبل چرمی سیاه برای اتاق نشیمن

مطمئنا، شما یک اتاق سبک آرام و روشن را دوست خوهید داشت! بنابراین، آیا در مورد چگونگی قرارگیری مبلمان و طریقه مبله کردن اتاق، به طوری که نور طبیعی آن را افزایش دهد، به اندازه ی کافی میدانید؟ شما همچنین باید در دکوراسیون با مبل چرمی سیاه در اتاق نشیمن، برای سایه های خنثی با لهجه های سردی مثل آبی و سبز، یک فضای ساحلی آرامش بخش ایجاد کنید و شکوه و عظمت را در بهترین حالت وارد اتاق خود کنید!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…