” یکسال گارانتی، سه سال خدمات پس از فروش “

تکنولوژی،مهارت ،تخصص و علاقه مندی به حفظ محیط زیست دست به دست هم داده اند تا کالایی با کیفیت مطلوب به شما ارائه گردد.

نظر به اهمیت کیفیت ارائه خدمات پس از فروش در خط مشی دوناریه ،این مجموعه از پرسنلی مجرب،آموزش دیده و حرفه ای جهت ارائه خدمات به شما خریداران محترم استفاده می نماید.

 

D1               G            

با تشکر و سپاس از حسن انتخاب شما

دوناریه در راستای سهولت در دریافت خدمات پس از فروش موارد ذیل را پیشنهاد می دهد:

1- جهت سهولت در ارائه خدمات پس از فروش خواهشمند است تصاویر کالای معیوب و اطلاعات تماس به آدرس الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال گردد.

2- تصاویر ارائه شده می بایست دارای شرایط فوق باشند:

الف- عکس کلی از کالا به طوریکه مدل آن مشخص باشد.

ب-عکس از محل آسیب دیده ( مهم مشخص شدن محل است نه ایراد کالا )

به طور مثال در صورت مشکل روی دسته مبل ، عکس به نحوی از دسته گرفته شود که کل دسته در کادر باشد حتی اگر ایراد دیده نشود.

ج- عکس نزدیک از ایراد کالا

د-عکس از لیبل کالا در صورت وجود

3-در صورت عدم امکان ارسال تصاویر ، می توان با شماره ٠٢١٧٦٢٦٤٥٢٥تماس حاصل نموده و درخواست خدمات را مطرح نمایید.

درصورت عدم دسترسی به شماره های مرکز توزیع،نام خانوادگی و شماره تماس خود را به سامانه پیام کوتاه 10006509 ارسال نمایید تا کارشناسان مجموعه در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

4-هماهنگی جهت مراجعه به منزل خریداران محترم یک روز قبل، توسط کارشناس انجام می گردد و در روز توافق شده نیز تماسی مجدد جهت هماهنگی و احترام بیشتر به وقت خریدار گرفته خواهد شد.

5-در صورت عدم امکان تعمیر پس از اطلاع رسانی به خریدار محترم ، در صورت تمایل به تعویض قطعه امکان سفارشگذاری بررسی می گردد و هزینه قطعه جایگزین اعلام خواهد شد.

6-ظرف هفت روز پس از اعلام هزینه قطعه یدکی ، می بایست مبلغ به حساب مجموعه واریز شود و در ضمن اطلاعات مبلغ واریزی از طریق آدرس الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال و یا به شماره ٠٢١٧٦٢٦٤٥٣٥ اعلام می گردد.

7-در صورت عدم اطلاع رسانی، مجموعه هیچ گونه مسئولیتی از بابت سفارشگذاری و یا عودت وجه متقبل نخواهد شد و پرونده به صورت اتوماتیک بایگانی می گردد.

8-مدت زمان تامین قطعات یدکی پس از اعلام اطلاعات واریزی، متناسب با مدت زمان تامین کالا خواهد بود.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…