۱) هنگامي که حرف از دکورهاي سنتي به ميان مي ‌آيد، فضاي شلوغ و قهوه‌‌خانه‌اي پر از ديوارکوب ‌هاي قديمي، ‌گليم‌ ها و چراغ‌ نفتي، مهرهاي فيروزه‌اي و هزار خرد و ريز سنتي به ذهن ما مي ‌آيد ولي آيا اين فضاي درهم از چيدمان سنتي ايراني الهام گرفته است يا از بازار شام تقليد کرده‌ايم؟

۲) چيدمان سنتي قاجار که زمان نزديک تري به ما دارد، ‌اغلب از روکش قرمز تيره «لاکي» استفاده مي ‌کند. صندلي ‌هاي چوبي با رنگ سبز باز و روکش‌ هاي لاکي، صندوقچه ‌هاي سبز روشن با نقاشي گل مرغ و مخده«بالش هاي بزرگ براي لم دادن» از مخمل قرمز خصوصيات اين معماري را نشان مي‌ دهد، کف پوش قالي‌ کاشان و کاشمر با اين دکور هماهنگ هستند.

1fc7f73faf0eda69b19df80a9bfc9923.jpgdesign5.jpg

۳) اين مهم است که از چه سبک و ماده‌اي استفاده مي‌ کنيم. براي مثال، ميزهاي گران ‌قيمت خاتم ‌کاري با فرش هاي کرم قهوه‌اي شتري و طرح منظم بته جقه هماهنگ مي‌ شود و منبت با قالي ‌هاي کاشان رنگين تناسب دارند.

۴) فضاسازي کنيد. مکان ‌هاي تاريخي به خصوص خانه ‌هاي قديم مانند کاخ صاحب قرانيه تهران، بروجردي ‌هاي کاشان و زينت‌الملک«نارنجستان» شيراز هنوز حال و هواي تازه و خوش گذشته را دارند، با دقت در اين مکان ‌ها فکر شما متمرکز مي‌ شود.

۵) خرت و پرت سنتي نخريد حتي در فضاي سنتي هم فکر ما احتياج به نفس کشيدن دارد، شمعدان و اتو و کشکول و شمشير معرق و... جز شلوغي و هزينه اضافه براي شما چه دربردارند.

۶) يک آب نما به ياد حوض خانه‌ هاي قديمي، چيدن مخده‌ هاي بزرگ با رنگ ‌هاي سنگين و قل‌قل سماور، از هر چه فکر کنيد سنتي ‌تر است. چاي را از سماور زيبا روي يک مخده مخمل بزرگ بنوشيد.

۷) پرده ‌هاي کلفت سبز با بته جقه‌ هاي قرمز، مخمل زرشکي با شرابه طلايي و پرده‌ هاي سرمه دوزي دستي براي محيط سنتي شما مناسب است.

۸) اجزاي کوچک‌تر را با دقت انتخاب کنيد. براي مثال، روميزي ‌ها را با پرده و مبل هماهنگ کنيد و سماور و لاله‌ها را جاي مناسبي قرار دهيد. حتي در دکور سنتي کاربرد و قابل استفاده بودن اولين اولويت است.  

 

فروشگاه مبلمان دوناریه در سال 1376 فعالیت خود را در زمینه تولید وارائه محصولات چوبی مانند مبل راحتی، و مبل کلاسیک آغاز نمود و پس از کمتر از یک دهه تلاش در این زمینه ، در سال 1382 با نام تجاری دوناریه پا به عرصه فروش نهاد و با بهره گیری از کادری مجرب و مطالعات کارشناسی دقیق در شاخه های مرتبط نسبت به ارائه محصولات همگام با پیشرفت های روز دنیا و طراحی های منحصر به فرد، برای مثال، مبل راحتی ترک، اقدام نمود. ما مجموعه ای متناسب از طرح و رنگ که تداعی گر احساس آرامش و زیبایی است را گرد آورده ایم تا با توکل به بخشنده مصلحت اندیش و اتکا به نیروهای متخصص و متعهد ثمره ای حاصل از تلاقی زیبایی و کیفیت را برای شما نیک اندیشان به ارمغان بیاوریم.دوناریه با رویکرد کارآفرینی و توسعه پس از حضوری موفقیت آمیز در عرصه فروش قصد دارد تا در آینده ای بسیار نزدیک با گسترش فضای تولیدی سهم بیشتری در زمینه ی اشتغال زایی و صنعت کشور را با تولید مبل راحتی و مبل کلاسیک به خود اختصاص دهد . دسته بندی محصولات مجموعه دوناریه شامل مبل راحتی، مبل کلاسیک و سرویس خواب می باشد، که به دو بخش تولید داخلی و محصولات وارداتی تقسیم می شود، محصولات وارداتی شامل مبل راحتی ترک و مبل کلاسیک ترک می باشد.برآنیم تا با رشد و توسعه همه جانبه و با بهبود روز افزون کیفیت محصولات در خدمت رسانی به شما عزیزان گامی بلند برداریم، چرا که بر این باوریم خریداران محترم شایسته بهترین ها می باشند. نو آوری و دقت در تولید ، سرعت در خدمات با توجهی ویژه بر کیفیت ، در راستای جلب رضایت شما خریداران محترم

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…