تلفیق رنگ آبی و صورتی می تواند فضایی رویایی را برای شما به وجود آورد، یکدیوار آبی در کنار آباژور صورتی و صندلیو چند تابلو وگلدانبه خوبی می تواند کنج جذاب زنانه ای را برای خانم خانه به وجود آورد، برای داشتن این کنج دوست داشتنی تردید نکنید.

اتاق خواببهترین گزینه برای استفاده از رنگ های آبی است. می توانید از ترکیب تونالیته ی آبی برایدکوراسیون داخلیخود استفاده کنید، پرده های خود را آبی پر رنگ تر و دیوار ها را کم رنگ تر انتخاب کنید و تعادل وزنی و بصری را در فضایاتاق خوابخود ایجاد نمایید.

برای داشتن رنگ های سال در کنار هم راه حل های بسیاری وجود دارد. به طور مثال یک رنگ مثل آبی را به عنوان رنگ پایه انتخاب کنید، اگر مبلمان خود را به رنگ آبی انتخاب کردیدکوسن های صورتی رنگ و یا فرش با تم صورتیرا به عنوان رنگ ترکیب شونده با آن انتخاب کنید و به سادگی هر دو رنگ را در “دکوراسیون داخلی” خود داشته باشید.

آبی را برای اتاق کودک فراموش نکنید! آبی به لحاظ خاصیت آرامش بخشش برای فضایاتاق خوابدر درجه ی اول مناسب است، آب از جمله رنگ های سرد است که می توانید برای ایجاد تعادل با رنگ هایی گرمی همچون زرد ترکیبشان کنید و فضایی متعادل و آرامش بخش را برای عزیزان خود خلق کنید.

کوسن ها بهترین گزینه و ساده ترین راه حل برای آوردن رنگ سالبه گوشه و کنار دکوراسیون منزل شماست. اگر مبلمان خود را به رنگ های خنثی انتخاب نمایید به سادگی می توانید از ترکیب هر دو رنگ سال برای تزیین و زیبایی بخشی بهدکوراسیون داخلیخود استفاده نمایید.

انتخاب “رنگ آبی” برای فضای حمام وسرویس بهداشتیشما می تواند یک انتخاب منحصر به فرد برای شما باشد، هیچ قاعده و قانونی شما را از داشتن این رنگ زیبا و آرمش بخش برای فضاهای خصوصی تر منع نمی کند، این رنگ را انتخاب کنید و از داشتن آن لذت ببرید.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…