تازه ها

۱۱ مرحله برای انتخاب یک تخت خوب

شما حدود یک سوم عمر خود را در حال خواب بر می‌گذرانید، بنابراین فهمیدن اینکه چگونه یک تخت خواب جدید را انتخاب کنید اهمیت دارد.

انتخاب نادرست ممکن است منجر به درد عضلات، درد کمر، و به وضوح، کمبود خواب شود. یک شب خواب بهتر در یک تخت خوب می‌تواند به بهبود شما منجر شود. پس، مشاوره‌های ما را در مورد پیدا کردن بهترین نوع تخت برای خانه و نیازهای شما بررسی کنید.

چگونه بهترین نوع تخت را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین نوع تخت، نکات بیشتری وجود دارد تا اینکه فقط به نحوه ظاهر آن نگاه کنیم. اینجا ۱۱ مرحله برای انتخاب یک تخت خوب را ارائه می‌دهیم:

1. به یک فروشگاه معتبر بروید:
برای اطمینان از انتخاب بهترین نوع تخت، فقط دیدن آن در صفحه نمایش ایده‌آل نیست. مراجعه به یک فروشگاه به شما این امکان را می‌دهد که انواع مختلف، اشکال و طراحی‌ها را امتحان کنید تا از یک تخت خوب مطمئن شوید.

2. نه تنها به آن نگاه کنید؛ روی آن بخوابید:
این ضروری است که همیشه قبل از خرید تخت، روی آن بخوابید. ما همگی متفاوتیم و یک تخت برای همه مناسب نیست. نیازهای افراد برای حمایت از بدن بستگی به وزن و ساختار آن‌ها دارد، بنابراین شما باید با تصمیم خود به واقعیت راحت باشید.

3.یک تخت را به‌همراه هم انتخاب کنید:
اگر قرار است یک تخت را به اشتراک بگذارید، باید یک تخت خوب برای شما و همسرتان انتخاب کنید. به این ترتیب هر دو می‌توانید بر روی آن بخوابید و مطمئن شوید که کافی بزرگ و راحت برای هر دوی شماست.

4. اندازه اتاق را در نظر بگیرید:
ابعاد کلی اتاق خواب همیشه باید مد نظر قرار گیرد. اگر اتاق خیلی کوچک است، تخت بزرگ مناسب نخواهد بود. برای استراحت مناسب، باید فضای مناسبی دور تخت داشته باشید. اگر بهبود فضای چند منظوره‌ای دارید، در نظر داشته باشید که تخت‌های مبلی بیشتری فضای زندگی را هنگام خواب برای شما فراهم می‌کنند. و اگر نمی‌دانید کدام تخت مبلی برای شما مناسب است، ابتدا راهنمای تخت‌های مبلی ما را بررسی کنید.

 

5. از فضای اضافی با تخت‌های ذخیره‌سازی بهره‌مند شوید:
اگر جایی برای یک کمد بزرگ یا نمی‌دانید کجا ورق کنید، به تخت آتومن فکر کنید. این‌ها بهترین نوع تخت برای افرادی با اتاق‌های کوچک هستند، زیرا به شما فضای اضافی برای ذخیره وسایل خود به یک شیوه آسان و مناسب می‌دهند. اگر به اندازه زیادی فضای ذخیره‌سازی ندارید، پایه تخت‌های دیوان یک گزینه دیگر است. این تخت‌ها دارای کشوهایی هستند که می‌توانید از آنها برای ذخیره

کوچک‌ترین بخش‌های ریزفوم خود استفاده کنید.

6. خودتان را به اندازه لازم بگذارید:
اگر یک اتاق خواب بزرگ یا متوسط ​​دارید و همسر شما همیشه فضای تخت را تصاحب می‌کند، در نظر داشته باشید که در تخت‌های کینگ یا حتی اگر بیشتر از این نیاز به فضای بیشتر و راحتی دارید، به تخت سوپر کینگ فکر کنید.

7. از یک تخت تک به ترتیب بیشتری اندازه بگیرید:
حتی اگر تنها خودتان خواب بخواهید، این به معنای آن نیست که باید یک تخت تک خریداری کنید. برخی از افراد برای احساس راحتی نیاز به فضای زیادی دارند، بنابراین اگر یکی از آنها هستید، در نظر داشته باشید که به تخت دابل فکر کنید.

8. مطمئن شوید که هم به نظر خوب است و هم احساس خوبی دارد:
اگر یک تخت سبک وزین می‌خواهید که واقعاً به اتاق یک شخصیت اضافه کند، سرهای تخت ضروری هستند. از بین سرهای فلزی، پارچه‌ای یا چوبی در طراحی‌های متنوعی انتخاب کنید.

9. تخت خوبی برای پشت شما انتخاب کنید:
تخت‌های چند پره و تخت‌های خوده از بهترین انواع تخت‌ها برای حمایت از پشت هستند. و همیشه به یاد داشته باشید که یک تخت خوب باید به اندازه، شکل و نیازهای خاص خوابنده احترام بگذارد. اگر به عنوان مثال، پشت شما هنگام دراز کشیدن به شما مشکل دارد، یک تخت قابل تنظیم را انتخاب کنید و در یک موقعیتی که برای شما راحت است بخوابید.

10.تخت و تشک با یکدیگر باید کار کنند:
هرگز تختی را بدون حداقل فکر کردن به تخت‌فرش نخرید. تخت‌های نرم بهترین گزینه برای تخت‌های نرم هستند، در حالی که تخت‌های چوبی بیشتر احتمال دارد با تخت‌های فوم هماهنگ شوند. هر چه امکانات دارید، بهتر است یک تخت جدید و یک تخت‌فرش جدید را همزمان بخرید، زیرا یک تخت جدید روی یک تخت قدیمی به اندازه یک تخت جدید روی یک تخت جدید مدت زمان بیشتری نمی‌ماند.

11. آنچه را پرداخت می‌کنید دریافت می‌کنید:
بهترین تخت برای شما همیشه یکی از گران‌ترین نیست، اما احتمالاً ارزان‌ترین هم نیست. یک تخت ارزان ممکن است به نظر برسد خوب است، اما حمایت لازم برای یک شب خواب خوب را به شما نخواهد داد. به یاد داشته باشید که یک قیمت پایین هم ممکن است راحتی شما را کاهش دهد.

اگر به مشاوره بیشتری در خرید تخت یا رختخواب نیاز دارید؟ به فروشگاه مبلمان دوناریه مراجعه کنید.

منبع :dreams

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *